SQMR3270RJ
SQMR3270RJ TE Connectivity Passive Product
product-1623781-7.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 270 OHM 5% 3W RADIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 Ohms
auf Bestellung 964 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQMR3270RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 270 OHM 5% 3W RADIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Part Status: Active, Resistance: 270 Ohms.