SQMR51K5J
SQMR51K5J TE Connectivity / Holsworthy
product-1623782-5.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole 1.5 KOhms 5W 300PPM
auf Bestellung 632 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQMR51K5J TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES 1.5K OHM 5% 5W RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Resistance: 1.5 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SQMR51K5J SQMR51K5J Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-1623782-5.datasheet.pdf Description: RES 1.5K OHM 5% 5W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Resistance: 1.5 kOhms
auf Bestellung 981 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
SQMR51K5J SQMR51K5J Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_1773285_M-734504.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1.5 KOhms 5W 300PPM