SQMW7330RJ
SQMW7330RJ TE Connectivity Passive Product
product-3-1623789-2.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 330 OHM 5% 7W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial Lead
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Resistance: 330 Ohms
auf Bestellung 1204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQMW7330RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 330 OHM 5% 7W RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial Lead, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Resistance: 330 Ohms.