SQPW5R47J
SQPW5R47J TE Connectivity
eng_ds_1773285_p1.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Wirewound 0.47 Ohm 5% 5W ±600ppm/°C Ceramic AXL Box/Loose
auf Bestellung 960 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 372
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQPW5R47J TE Connectivity
Description: RES 0.47 OHM 5% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 470 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SQPW5R47J SQPW5R47J Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-4-1623795-7.datasheet.pdf Description: RES 0.47 OHM 5% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 470 mOhms