SQZR1039KJ
SQZR1039KJ TE Connectivity Passive Product
product-1623801-4.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 39K OHM 5% 10W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 39 kOhms
auf Bestellung 513 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQZR1039KJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 39K OHM 5% 10W RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Resistance: 39 kOhms.