SQZW1568RJ
SQZW1568RJ TE Connectivity Passive Product
product-1623802-5.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 68 OHM 5% 15W RADIAL
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±5%
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Resistance: 68 Ohms
auf Bestellung 693 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SQZW1568RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 68 OHM 5% 15W RADIAL, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±5%, Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Resistance: 68 Ohms.