SR-5H-6.3A-APH
SR-5H-6.3A-APH Eaton - Electronics Division
eaton-ss-5h-subminiature-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD 6.3A 300VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR-5H-6.3A-APH Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD 6.3A 300VAC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Vertical, Mounting Type: Through Hole.
Weitere Produktangebote SR-5H-6.3A-APH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR-5H-6.3A-APH Hersteller : Eaton Electronics eaton-ss-5h-subminiature-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf Fuses with Leads - Through Hole 300V SR-5H-RAD TD