Produkte > KYOCERA AVX > SR151A331JARTR2
SR151A331JARTR2
SR151A331JARTR2 Kyocera AVX
SR-Series.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
auf Bestellung 7267 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR151A331JARTR2 Kyocera AVX
Description: CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.150" (3.81mm), Capacitance: 330 pF.
Weitere Produktangebote SR151A331JARTR2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR151A331JARTR2 SR151A331JARTR2 Hersteller : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 330pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SR151A331JARTR2 SR151A331JARTR2 Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 330PF 100V NP0 RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.150" (3.81mm)
Capacitance: 330 pF