Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > SR151A680JARTR1
SR151A680JARTR1
SR151A680JARTR1 KYOCERA AVX Components
sr-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 68pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 724
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR151A680JARTR1 KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR151A680JARTR1 SR151A680JARTR1 Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.210" (5.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3500
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
Mindestbestellmenge: 25
SR151A680JARTR1 SR151A680JARTR1 Hersteller : KYOCERA AVX Components sr-series.pdf Cap Ceramic 68pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SR151A680JARTR1 SR151A680JARTR1 Hersteller : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 68pF 5%