SR155C102KAR
SR155C102KAR KYOCERA AVX Components
sr-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
auf Bestellung 2707 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 595
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR155C102KAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.150" (3.81mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR155C102KAR SR155C102KAR Hersteller : KYOCERA AVX Components sr-series.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
auf Bestellung 2707 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 595
SR155C102KAR SR155C102KAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.150" (3.81mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 840 Stücke:
Mindestbestellmenge: 24
SR155C102KAR SR155C102KAR Hersteller : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1000pF 10% X7R
SR155C102KAR SR-Series.pdf
Produkt ist nicht verfügbar