SR201A332JAR
SR201A332JAR KYOCERA AVX Components
sr_series-1016911.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0033uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
auf Bestellung 506 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 186
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR201A332JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 3300 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR201A332JAR SR201A332JAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 1317 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
SR201A332JAR SR201A332JAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G RoHS Long Leads 5% N 581-SR201A332J
auf Bestellung 762 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SR201A332JAR SR201A332JAR Hersteller : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3300 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
auf Bestellung 86 Stücke:
SR201A332JAR SR201A332JAR Hersteller : KYOCERA AVX Components sr-series.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk