SR201C223MAR
SR201C223MAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C Bulk
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR201C223MAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR201C223MAR SR201C223MAR Hersteller : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C Bulk
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
SR201C223MAR SR201C223MAR Hersteller : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C Bulk
SR201C223MAR SR201C223MAR Hersteller : Kyocera AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.022uF X7R 20% RoHS Long Leads
Mindestbestellmenge: 4
SR201C223MAR SR201C223MAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 0.022 µF