SR205E104MAA
SR205E104MAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Radial 2.54mm 85°C Bulk
auf Bestellung 2016 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 658
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR205E104MAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR205E104MAA SR205E104MAA Hersteller : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Radial 2.54mm 85°C Bulk
auf Bestellung 788 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 658
auf Bestellung 788 Stücke:
SR205E104MAA SR205E104MAA Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 4384 Stücke:
Mindestbestellmenge: 21
auf Bestellung 63 Stücke:
auf Bestellung 193 Stücke:
SR205E104MAA SR-Series.pdf
SR205E104MAA SR205E104MAA Hersteller : Kyocera AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF Z5U 1"min Long Leads 20%