SR211A200JAR
SR211A200JAR KYOCERA AVX Components
sr_series-1016911.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 20pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
auf Bestellung 4501 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1786
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR211A200JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 20PF 100V NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Part Status: Active, Capacitance: 20 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR211A200JAR SR211A200JAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 20PF 100V NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Part Status: Active
Capacitance: 20 pF
auf Bestellung 5081 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
SR211A200JAR SR211A200JAR Hersteller : Kyocera AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 20pF C0G 5%RoHS Long Leads
Mindestbestellmenge: 4
SR211A200JAR SR211A200JAR Hersteller : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 20pF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk