Produkte > KYOCERA AVX > SR271E224MAR
SR271E224MAR
SR271E224MAR Kyocera AVX
SR-Series.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.22 uF Z5U 20% RoHS Long Leads N 581-SR271E224M
auf Bestellung 784 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR271E224MAR Kyocera AVX
Description: CAP CER 0.22UF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.260" L x 0.150" W (6.60mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm), Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote SR271E224MAR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR271E224MAR SR271E224MAR Hersteller : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.22uF 100V Z5U 20% Radial 7.62mm 85°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
SR271E224MAR SR271E224MAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.22UF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.260" L x 0.150" W (6.60mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Height - Seated (Max): 0.250" (6.35mm)
Capacitance: 0.22 µF