SR301E334MAR
SR301E334MAR KYOCERA AVX Components
sr_series-1016911.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.33uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk
auf Bestellung 948 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 789
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR301E334MAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 0.33 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR301E334MAR SR301E334MAR Hersteller : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.33uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk
auf Bestellung 948 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 274
SR301E334MAR SR301E334MAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 0.33 µF
auf Bestellung 1005 Stücke:
Mindestbestellmenge: 16
SR301E334MAR SR301E334MAR Hersteller : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.33uF 20% Z5U
auf Bestellung 701 Stücke: