Produkte > AVX > SR305E105MAA
SR305E105MAA
SR305E105MAA AVX
skycap.pdf
Hersteller: AVX
Cap Ceramic 1uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bag
auf Bestellung 7263 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 567
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR305E105MAA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.300" L x 0.125" W (7.62mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR305E105MAA SR305E105MAA Hersteller : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 1uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bag
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 226
SR305E105MAA SR305E105MAA Hersteller : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm
Mindestbestellmenge: 3
SR305E105MAA SR305E105MAA Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.300" L x 0.125" W (7.62mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 1 µF
Mindestbestellmenge: 9
SR305E105MAA SR-Series.pdf