SR307C223KAA
SR307C223KAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.022uF 500V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bag
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR307C223KAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.022UF 500V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote SR307C223KAA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR307C223KAA SR307C223KAA Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.022UF 500V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Capacitance: 0.022 µF
Produkt ist nicht verfügbar
SR307C223KAA SR307C223KAA Hersteller : AVX avx_10032019_SR-old.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500volts 22000pF 10% X7R