SR321E334MAA
SR321E334MAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.33uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR321E334MAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm), Capacitance: 0.33 µF.
Weitere Produktangebote SR321E334MAA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR321E334MAA SR321E334MAA Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm)
Capacitance: 0.33 µF
Produkt ist nicht verfügbar
SR321E334MAA SR321E334MAA Hersteller : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.33 uF 20 % 5.08 mm
SR321E334MAA SR321E334MAA Hersteller : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.33 uF 20 % 5.08 mm