Produkte > KYOCERA AVX > SR385C334KAR
SR385C334KAR
SR385C334KAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 1 0 % 0.15 mm
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR385C334KAR KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.375" (9.52mm), Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Capacitance: 0.33 µF.
Weitere Produktangebote SR385C334KAR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR385C334KAR SR385C334KAR Hersteller : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Radial 9.53mm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
SR385C334KAR SR385C334KAR Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.375" (9.52mm)
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Capacitance: 0.33 µF