Produkte > KYOCERA AVX > SR401E225MAA
SR401E225MAA
SR401E225MAA KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 499 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR401E225MAA KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote SR401E225MAA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR401E225MAA SR401E225MAA Hersteller : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2.2uF 20% Z5U
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
SR401E225MAA SR401E225MAA Hersteller : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bag