Produkte > KYOCERA AVX > SR651E105MARTR1
SR651E105MARTR1
SR651E105MARTR1 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SR651E105MARTR1 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 100V Z5U RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote SR651E105MARTR1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SR651E105MARTR1 SR651E105MARTR1 Hersteller : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 20% Z5U
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
SR651E105MARTR1 SR-Series.pdf
auf Bestellung 1000 Stücke:
SR651E105MARTR1 SR651E105MARTR1 Hersteller : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 1uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SR651E105MARTR1 SR651E105MARTR1 Hersteller : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 100V Z5U RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Capacitance: 1 µF