Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > SR651E334MARTR1
SR651E334MARTR1 KYOCERA AVX Components
sr_series-1016911.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.33uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R