Produkte > BIVAR > SRS-1-24MM
SRS-1-24MM
SRS-1-24MM Bivar
spacers (7).pdf
Hersteller: Bivar
Spacer Self Retaining 3.6mm-ID 6.4mm-OD 24mm-LG Polyvinyl Chloride
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-1-24MM Bivar
Description: ROUND SPACER #4 PVC 24MM, Features: Self Retaining, Packaging: Bag, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.945" (24.00mm), Between Board Height: 0.945" (24.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.144" (3.66mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: #4.
Weitere Produktangebote SRS-1-24MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-1-24MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER #4 PVC 24MM
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.945" (24.00mm)
Between Board Height: 0.945" (24.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.144" (3.66mm)
Produkt ist nicht verfügbar
SRS-1-24MM SRS-1-24MM Hersteller : Bivar SRS_X-3002130.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 24mm PVC Grey