Produkte > BIVAR > SRS-1-25MM
SRS-1-25MM
SRS-1-25MM Bivar
d.ashxf2fportals2f02fproducts2fsrs-x.pdf
Hersteller: Bivar
Spacer Self Retaining 3.6mm-ID 6.4mm-OD 25mm-LG Polyvinyl Chloride
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-1-25MM Bivar
Description: ROUND SPACER #4 PVC 25MM, Features: Self Retaining, Packaging: Bag, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.984" (25.00mm), Between Board Height: 0.984" (25.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.144" (3.66mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: #4, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SRS-1-25MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-1-25MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER #4 PVC 25MM
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.984" (25.00mm)
Between Board Height: 0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.144" (3.66mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: #4
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SRS-1-25MM SRS-1-25MM Hersteller : Bivar SRS_X-3002130.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 25mm PVC Grey