Produkte > BIVAR > SRS-2-17MM
SRS-2-17MM
SRS-2-17MM Bivar
spacers (7).pdf
Hersteller: Bivar
Spacer Self Retaining 4.4mm-ID 6.4mm-OD 17mm-LG Polyvinyl Chloride
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-2-17MM Bivar
Description: ROUND SPACER #6 PVC 17MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.669" (17.00mm), Between Board Height: 0.669" (17.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8", Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: #6.
Weitere Produktangebote SRS-2-17MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-2-17MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER #6 PVC 17MM
Packaging: Bag
Features: Self Retaining
Gender: Female, Female
Color: Gray
Material: PVC
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.669" (17.00mm)
Between Board Height: 0.669" (17.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: #6
Produkt ist nicht verfügbar
SRS-2-17MM SRS-2-17MM Hersteller : Bivar SRS_X-3002130.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 17mm PVC Grey