Produkte > BIVAR > SRS-2-23MM
SRS-2-23MM
SRS-2-23MM Bivar
SRS_X-3002130.pdf
Hersteller: Bivar
Standoffs & Spacers Screw Spacer 23mm PVC Grey
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-2-23MM Bivar
Description: ROUND SPACER #6 PVC 23MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.906" (23.00mm), Between Board Height: 0.906" (23.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8", Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: #6.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-2-23MM SRS-2-23MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER #6 PVC 23MM
Packaging: Bag
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.906" (23.00mm)
Between Board Height: 0.906" (23.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: #6
auf Bestellung 744 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
SRS-2-23MM SRS-2-23MM Hersteller : Bivar spacers (7).pdf Spacer Self Retaining 4.4mm-ID 6.4mm-OD 23mm-LG Polyvinyl Chloride