Produkte > BIVAR > SRS-4-17MM
SRS-4-17MM
SRS-4-17MM Bivar
spacers (7).pdf
Hersteller: Bivar
Spacer Self Retaining 3.7mm-ID 6.4mm-OD 17mm-LG Polyvinyl Chloride
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRS-4-17MM Bivar
Description: ROUND SPACER M3 PVC 17MM, Packaging: Bag, Features: Self Retaining, Gender: Female, Female, Color: Gray, Material: PVC, Type: Round Spacer, Length - Overall: 0.669" (17.00mm), Between Board Height: 0.669" (17.00mm), Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4", Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.
Weitere Produktangebote SRS-4-17MM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRS-4-17MM Hersteller : Bivar Inc. SRS-X.pdf Description: ROUND SPACER M3 PVC 17MM
Type: Round Spacer
Length - Overall: 0.669" (17.00mm)
Between Board Height: 0.669" (17.00mm)
Diameter - Outside: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Diameter - Inside: 0.113" (2.87mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3
Produkt ist nicht verfügbar
SRS-4-17MM SRS-4-17MM Hersteller : Bivar SRS-X.pdf Standoffs & Spacers Screw Spacer 17mm PVC Grey