Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SRT8100UF_R2_00001
SRT8100UF_R2_00001
SRT8100UF_R2_00001 Panjit International Inc.
SRT8100UF.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 8A SMBF
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: SMBF
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 660 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 100 V
auf Bestellung 2958 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SRT8100UF_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 8A SMBF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: SMBF, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 660 mV @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SRT8100UF_R2_00001 SRT8100UF_R2_00001 Hersteller : Panjit A7F9AD7828E6FAD2B4A007B246666E5D560E4CBE8A504D62D6E325366F8FB396.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,SMBF,8A
auf Bestellung 2356 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SRT8100UF_R2_00001 SRT8100UF_R2_00001 Hersteller : Panjit International Inc. SRT8100UF.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 8A SMBF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: SMBF