SS-5-1.25A-AP EATON / PARTNER STOCK
678394.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - SS-5-1.25A-AP - FUSES WITH LEADS-THROUGH HOLE 1.25A
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 1846 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS-5-1.25A-AP EATON / PARTNER STOCK
Description: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Box, Size / Dimension: 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CQC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 12.75.
Weitere Produktangebote SS-5-1.25A-AP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS-5-1.25A-AP SS-5-1.25A-AP Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ss-5-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Box
Size / Dimension: 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CQC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 12.75
Produkt ist nicht verfügbar
SS-5-1.25A-AP SS-5-1.25A-AP Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_ss_5_radial_leaded_time_delay_fuses_data_she-1608799.pdf Fuses with Leads - Through Hole 1.25A 250V SS-5H RADIAL TD FUSE
Produkt ist nicht verfügbar
SS-5-1.25A-AP SS-5-1.25A-AP Hersteller : Eaton Electronics eaton_ss_5_radial_leaded_time_delay_fuses_data_she-1608799.pdf Fuses with Leads - Through Hole 1.25A 250V SS-5H RADIAL TD FUSE