SS-5-60MA-AP
SS-5-60MA-AP Eaton - Electronics Division
eaton-ss-5-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MNT 60MA RADIAL BOX
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Box
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.337" H (8.50mm x 8.55mm)
Mounting Type: Through Hole
auf Bestellung 1400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS-5-60MA-AP Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BOARD MNT 60MA RADIAL BOX, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Box, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.337" H (8.50mm x 8.55mm), Mounting Type: Through Hole.
Weitere Produktangebote SS-5-60MA-AP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS-5-60MA-AP SS-5-60MA-AP Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ss-5-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BOARD MNT 60MA RADIAL BOX
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Box
Mounting Type: Through Hole
Produkt ist nicht verfügbar
SS-5-60MA-AP SS-5-60MA-AP Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_ss_5_radial_leaded_time_delay_fuses_data_she-1608799.pdf Fuses with Leads - Through Hole 60mA 250V SS-5H RADIAL TD FUSE
Produkt ist nicht verfügbar
SS-5-60MA-AP SS-5-60MA-AP Hersteller : Eaton Electronics eaton-ss-5-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf Fuses with Leads - Through Hole 60mA 250V SS-5H RADIAL TD FUSE