Produkte > EATON / PARTNER STOCK > SS-5F-800MA-AP
SS-5F-800MA-AP EATON / PARTNER STOCK
680674.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - SS-5F-800MA-AP - 800 MA 250 V AC DC FUSE BOARD MOUNT
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
auf Bestellung 192 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS-5F-800MA-AP EATON / PARTNER STOCK
Description: FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Box, Size / Dimension: 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cULus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 800 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 1.2437.
Weitere Produktangebote SS-5F-800MA-AP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS-5F-800MA-AP SS-5F-800MA-AP Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ss-5f-subminiature-fast-acting-fuse-data-sheet.pdf Description: FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Box
Size / Dimension: 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cULus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 800 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 1.2437
Produkt ist nicht verfügbar
SS-5F-800MA-AP SS-5F-800MA-AP Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-ss-5f-subminiature-fast-acting-fuse-data-she-1608797.pdf Fuses with Leads - Through Hole 800mA 250V SS-5F-RADIAL FA FUSE
Produkt ist nicht verfügbar
SS-5F-800MA-AP SS-5F-800MA-AP Hersteller : Eaton Electronics eaton-ss-5f-subminiature-fast-acting-fuse-data-sheet.pdf Fuses with Leads - Through Hole 800mA 250V SS-5F-RADIAL FA FUSE