Produkte > EATON / PARTNER STOCK > SS-5H-1.25A-BKH
SS-5H-1.25A-BKH EATON / PARTNER STOCK
eaton-ss-5h-subminiature-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - SS-5H-1.25A-BKH - 1.25 A 300 V AC DC FUSEE BOARD MOUN
tariffCode: 85361010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 3760 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS-5H-1.25A-BKH EATON / PARTNER STOCK
Description: FUSE BRD MNT 1.25A 300VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Box, Size / Dimension: 0.335" L x 0.170" W x 0.337" H (8.50mm x 4.30mm x 8.55mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - AC: 300 V, Melting I²t: 12.75.
Weitere Produktangebote SS-5H-1.25A-BKH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS-5H-1.25A-BKH SS-5H-1.25A-BKH Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ss-5h-subminiature-radial-leaded-time-delay-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE BRD MNT 1.25A 300VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Box
Size / Dimension: 0.335" L x 0.170" W x 0.337" H (8.50mm x 4.30mm x 8.55mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 300 V
Melting I²t: 12.75
Produkt ist nicht verfügbar
SS-5H-1.25A-BKH SS-5H-1.25A-BKH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_ss_5h_subminiature_radial_leaded_time_delay_-1608798.pdf Fuses with Leads - Through Hole 300V 1.25A SS-5H RADIAL TD FUSE