Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SS10100HE_R1_00001
SS10100HE_R1_00001
SS10100HE_R1_00001 Panjit International Inc.
SS1040HE_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOD-123HE
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 100 V
auf Bestellung 1215 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS10100HE_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123H, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOD-123HE, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS10100HE_R1_00001 Hersteller : PanJit SS1040HE_SERIES.pdf Diode Schottky 100V 1A 2-Pin SOD-123HE T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
SS10100HE_R1_00001 SS10100HE_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. SS1040HE_SERIES.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123HE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123H
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SS10100HE_R1_00001 SS10100HE_R1_00001 Hersteller : Panjit B7A50EEAFDD444E675795135858AC26AF591941D43BCB8ED9131784F62029DF1.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,SOD-123HE,1A