Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > SS10P3CL-M3/87A
SS10P3CL-M3/87A
SS10P3CL-M3/87A Vishay Semiconductors
ss10p3cl.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 10 Amp 30 Volt
auf Bestellung 5768 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS10P3CL-M3/87A Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 5A TO277A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 520 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 850 µA @ 30 V.
Weitere Produktangebote SS10P3CL-M3/87A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS10P3CL-M3/87A SS10P3CL-M3/87A Hersteller : Vishay ss10p3cl.pdf Rectifier Diode Schottky 30V 10A 3-Pin(2+Tab) SMPC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SS10P3CL-M3/87A SS10P3CL-M3/87A Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division ss10p3cl.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 5A TO277A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 520 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 850 µA @ 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
SS10P3CL-M3\87A SS10P3CL-M3\87A Hersteller : Vishay Schottky Diodes & Rectifiers 10A,30V,SM SKY RECT.