Produkte > TOKIN > SS11VL-R08125
SS11VL-R08125
SS11VL-R08125 TOKIN
14ac-ss11vl-e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes Dual 12500uH 1kHz 0.8A 0.74Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 447 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 85
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS11VL-R08125 TOKIN
Description: CMC 12.5MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.768" (19.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 740mOhm, Inductance @ Frequency: 12.5 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS11VL-R08125 SS11VL-R08125 Hersteller : TOKIN 14ac-ss11vl-e.pdf Common Mode Chokes Dual 12500uH 1kHz 0.8A 0.74Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 548 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
SS11VL-R08125 SS11VL-R08125 Hersteller : KEMET KEM_LF0022_SS11VL.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 0.8A 12.5mH
auf Bestellung 141 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SS11VL-R08125 SS11VL-R08125 Hersteller : KEMET KEM_LF0021_SU16VD Description: CMC 12.5MH 800MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.768" (19.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 740mOhm
Inductance @ Frequency: 12.5 mH @ 1 kHz