Produkte > KEMET > SS11VL-R11076
SS11VL-R11076
SS11VL-R11076 KEMET
KEM_LF0022_SS11VL-3316893.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250VAC 1.1A 7.6mH
auf Bestellung 646 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS11VL-R11076 KEMET
Description: CMC 7.6MH 1.1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.768" (19.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 7.6 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS11VL-R11076 SS11VL-R11076 Hersteller : KEMET SS11VL-R11076 Description: CMC 7.6MH 1.1A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.768" (19.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 7.6 mH @ 1 kHz
auf Bestellung 296 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
SS11VL-R11076 SS11VL-R11076 Hersteller : TOKIN 14ac-ss11vl-e.pdf Common Mode Chokes Dual 7600uH 1kHz 1.1A 0.4Ohm DCR Thru-Hole