Produkte > TOKIN > SS11VL-R22020
SS11VL-R22020
SS11VL-R22020 TOKIN
14ac-ss11vl-e.pdf
Hersteller: TOKIN
Common Mode Chokes Dual 2000uH 1kHz 2.2A 0.12Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 977 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 71
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS11VL-R22020 TOKIN
Description: CMC 2MH 2.2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.768" (19.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 120mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS11VL-R22020 SS11VL-R22020 Hersteller : KEMET SS11VL-R22020 Description: CMC 2MH 2.2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.768" (19.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 120mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2 mH @ 1 kHz
auf Bestellung 394 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
SS11VL-R22020 SS11VL-R22020 Hersteller : KEMET KEM_LF0022_SS11VL-3316893.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 2.2A 2mH
auf Bestellung 11 Stücke:
SS11VL-R22020 SS11VL-R22020 Hersteller : Kemet kem_lf0022_ss11vl.pdf Common Mode Chokes Dual 2000uH 1kHz 2.2A 0.12Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 1 Stücke: