Produkte > KEMET > SS21V-250015
SS21V-250015
SS21V-250015 KEMET
KEM_LF0028_SS21V-3316878.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250 VAC 1.5 mH 2.5 A Vertical DCR=100mOh
auf Bestellung 474 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS21V-250015 KEMET
Description: CMC 1.5MH 2.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.965" (24.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS21V-250015 SS21V-250015 Hersteller : KEMET SS21V-250015 Description: CMC 1.5MH 2.5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.965" (24.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz