Produkte > KEMET > SS21V-R031380
SS21V-R031380
SS21V-R031380 Kemet
kem_lf0028_ss21v.pdf
Hersteller: Kemet
Common Mode Chokes Dual 138000uH 1kHz 0.3A 5.9Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 52
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS21V-R031380 Kemet
Description: CMC 138MH 300MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.965" (24.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 5.9Ohm, Inductance @ Frequency: 138 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS21V-R031380 SS21V-R031380 Hersteller : Kemet kem_lf0028_ss21v.pdf Common Mode Chokes Dual 138000uH 1kHz 0.3A 5.9Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 478 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 80
SS21V-R031380 SS21V-R031380 Hersteller : KEMET KEM_LF0028_SS21V.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VAC 0.3A 138mH
auf Bestellung 389 Stücke:
SS21V-R031380 SS21V-R031380 Hersteller : KEMET KEM_LF0028_SS21V Description: CMC 138MH 300MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.965" (24.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 5.9Ohm
Inductance @ Frequency: 138 mH @ 1 kHz
auf Bestellung 158 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
SS21V-R031380 SS21V-R031380 Hersteller : KEMET KEM_LF0028_SS21V.pdf Description: KEMET - SS21V-R031380 - Filter, Netzfilter, Gleichtakt, AC, 138mH, Baureihe SS21V
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 138mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 300mA