Produkte > KEMET > SS21V-R100146
SS21V-R100146
SS21V-R100146 KEMET
KEM_LF0028_SS21V.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250VAC 1A 14.6mH
auf Bestellung 1197 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS21V-R100146 KEMET
Description: CMC 14.6MH 1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.965" (24.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 14.6 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS21V-R100146 SS21V-R100146 Hersteller : KEMET SS21V-R100146 Description: CMC 14.6MH 1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.965" (24.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 14.6 mH @ 1 kHz
auf Bestellung 1175 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SS21V-R100146 SS21V-R100146 Hersteller : Kemet kem_lf0028_ss21v.pdf Common Mode Chokes Dual 14600uH 1kHz 1A 0.6Ohm DCR Thru-Hole