Produkte > KEMET > SS21V-R250023
SS21V-R250023
SS21V-R250023 KEMET
KEM_LF0028_SS21V-3316878.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250V 2.3mH 2.5A DCR=0.1Ohms
auf Bestellung 175 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS21V-R250023 KEMET
Description: CMC 2.3MH 2.5A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 0.965" (24.50mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.3 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS21V-R250023 SS21V-R250023 Hersteller : KEMET SS21V-R250023 Description: CMC 2.3MH 2.5A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 0.965" (24.50mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.3 mH @ 1 kHz