Produkte > KEMET > SS21VB-R030613
SS21VB-R030613
SS21VB-R030613 KEMET
KEM_LF0028_SS21V.pdf
Hersteller: KEMET
Description: CMC 61.3MH 300MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Height (Max): 1.004" (25.50mm)
Voltage Rating - AC: 500V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 4.146Ohm
Inductance @ Frequency: 61.3 mH @ 1 kHz
auf Bestellung 233 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS21VB-R030613 KEMET
Description: CMC 61.3MH 300MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Height (Max): 1.004" (25.50mm), Voltage Rating - AC: 500V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 4.146Ohm, Inductance @ Frequency: 61.3 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS21VB-R030613 SS21VB-R030613 Hersteller : KEMET KEM_LF0028_SS21V-3316878.pdf Common Mode Chokes / Filters 500V 61.3mH 0.3A 4.146Ohms -40/+120C
auf Bestellung 472 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SS21VB-R030613 SS21VB-R030613 Hersteller : KEMET SS21VB-R030613?lang=en Description: KEMET - SS21VB-R030613 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 0.3A, 61.3mH, Produktreihe 21VB, radial
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Induktivität: 61.3mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 300mA