Produkte > KEMET > SS21VB-R050254
SS21VB-R050254
SS21VB-R050254 KEMET
KEM_LF0028_SS21V-3316878.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 500V 25.4mH 0.5A 1.723Ohms -40/+120C
auf Bestellung 439 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS21VB-R050254 KEMET
Description: CMC 25.4MH 500MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Height (Max): 1.004" (25.50mm), Voltage Rating - AC: 500V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.723Ohm, Inductance @ Frequency: 25.4 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS21VB-R050254 SS21VB-R050254 Hersteller : KEMET SS21VB-R050254.pdf Description: CMC 25.4MH 500MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Height (Max): 1.004" (25.50mm)
Voltage Rating - AC: 500V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.723Ohm
Inductance @ Frequency: 25.4 mH @ 1 kHz
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
SS21VB-R050254 SS21VB-R050254 Hersteller : KEMET SS21VB-R050254?lang=en Description: KEMET - SS21VB-R050254 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 0.5A, 25.4mH, Produktreihe 21VB, radial
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Induktivität: 25.4mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 500mA