Produkte > KEMET > SS21VB-R250008
SS21VB-R250008
SS21VB-R250008 KEMET
KEM_LF0028_SS21V-3316878.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 500V 0.89mH 2.5A 0.065Ohms -40/+120C
auf Bestellung 480 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SS21VB-R250008 KEMET
Description: CHOKE CMC 0.89MH 2.5A, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Height (Max): 1.004" (25.50mm), Voltage Rating - AC: 500V, Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 65mOhm, Inductance @ Frequency: 890 µH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SS21VB-R250008 SS21VB-R250008 Hersteller : KEMET SS21VB-R250008.pdf Description: CHOKE CMC 0.89MH 2.5A
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.811" L x 0.661" W (20.60mm x 16.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Height (Max): 1.004" (25.50mm)
Voltage Rating - AC: 500V
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 65mOhm
Inductance @ Frequency: 890 µH @ 1 kHz
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SS21VB-R250008 SS21VB-R250008 Hersteller : KEMET SS21VB-R250008?lang=en Description: KEMET - SS21VB-R250008 - Gleichtaktdrossel / stromkompensierte Drossel, 2.5A, 890µH, Produktreihe 21VB, radial
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Induktivität: 890µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 2.5A