Produkte > ALPS ALPINE > SSAJ110100
SSAJ110100
SSAJ110100 Alps Alpine
ssaj.en.pdf
Hersteller: Alps Alpine
Description: SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Length: 1.30mm
Actuator Type: Standard
Contact Timing: Not Specified
Voltage Rating - DC: 5 V
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSAJ110100 Alps Alpine
Description: SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Length: 1.30mm, Actuator Type: Standard, Contact Timing: Not Specified, Voltage Rating - DC: 5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSAJ110100 SSAJ110100 Hersteller : Alps Alpine ssaj.en.pdf Description: SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Termination Style: Gull Wing
Actuator Length: 1.30mm
Actuator Type: Standard
Contact Timing: Not Specified
Voltage Rating - DC: 5 V