Produkte > BIVAR > SSD-250-102
SSD-250-102
SSD-250-102 Bivar
d.ashxf2fportals2f02fproducts2fsdc-ssd-xxx-xxx.pdf
Hersteller: Bivar
Natural Nylon Guide Card
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSD-250-102 Bivar
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 2.5"L, 0.102", Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm).
Weitere Produktangebote SSD-250-102
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
SSD-250-102 Hersteller : Bivar Inc. SSD-XXX-XXX.pdf Description: CARD GUIDE SNAP-IN 2.5"L, 0.102"
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 2.500" (63.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
SSD-250-102 SSD-250-102 Hersteller : Bivar SSD_XXX_XXX-2301960.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories COMP-O-GIDES, Snap-In Card Guide, 2.5 in. Length, 0.102 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural