Produkte > BIVAR INC. > SSD-350-102
SSD-350-102
SSD-350-102 Bivar Inc.
SSD-XXX-XXX.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 3.5"L, 0.102"
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 3.500" (88.90mm)
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSD-350-102 Bivar Inc.
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 3.5"L, 0.102", Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 3.500" (88.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSD-350-102 SSD-350-102 Hersteller : Bivar SSD_XXX_XXX-2301960.pdf Racks & Rack Cabinet Accessories COMP-O-GIDES, Snap-In Card Guide, 3.5 in. Length, 0.102 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural