Produkte > BIVAR > SSD-400-102
SSD-400-102
SSD-400-102 Bivar
SSD-XXX-XXX.pdf
Hersteller: Bivar
Racks & Rack Cabinet Accessories COMP-O-GIDES, Snap-In Card Guide, 4 in. Length, 0.102 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSD-400-102 Bivar
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 4"L, 0.102" S, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSD-400-102 SSD-400-102 Hersteller : Bivar Inc. SSD-XXX-XXX.pdf Description: CARD GUIDE SNAP-IN 4"L, 0.102" S
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm)