Produkte > BIVAR > SSD-550-102
SSD-550-102
SSD-550-102 Bivar
SSD_XXX_XXX-2301960.pdf
Hersteller: Bivar
Racks & Rack Cabinet Accessories COMP-O-GIDES, Snap-In Card Guide, 5.5 in. Length, 0.102 Slot Width, Nylon, 94V-2, Natural
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SSD-550-102 Bivar
Description: CARD GUIDE SNAP-IN 5.5"L, 0.102", Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SSD-550-102 SSD-550-102 Hersteller : Bivar Inc. SSD-XXX-XXX.pdf Description: CARD GUIDE SNAP-IN 5.5"L, 0.102"
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm)